تجهیزات ویدئو کنفرانس و تلفن تحت شبکه پلیکام

پلیکام (Polycom) یک شرکت ارتباطات جهانی است که به ارتباطات از راه دور، معنی دیگری می بخشد.

چهره به چهره ، ما میلیون ها نشانه کلامی و غیر کلامی را به معنی جمع می کنیم و مرتب می کنیم.

پلیکامدر حال یافتن راه های جدیدی برای تزریق این نشانه ها به ارتباطات صوتی و تصویری برای تکرار تجربه چهره به چهره است. برای ایجاد صمیمیت، برای شکستن دیوارها و فاصله، برای پرورش سادگی و زیبایی ارتباط انسان.

تجهیزات این برند را می توان به عنوان شناخته شده ترین و معتبرترین تولید کننده تجهیزاتویدئو کنفرانسوتلفن تحت شبکهدر ایران دانست. این برند با تولید گستردهدستگاه ویدئو کنفرانسوتلفن VOIPبه یکی از بزرگترین تولید کننده تجهیزات ارتباط صوتی و تصویری در دنیا تبدیل شد. از این برند می توان به عنوان پدرویدیو کنفرانس جهان نام برد.

ویدئو کنفرانسپلیکام

ویدئوکنفرانس پلیکامدر بین تجهیزات ویدئو کنفرانس می توان به عنوان بهترین تجهیزات کنفرانس ویدیویی دانست. کمپانی Polycom که یکی از برترین تولید کنندگان تجهیزات ارتباطی است، از طریق ویدئو کنفرانس توانست به شهرت جهانی برسد. این کمپانی با تولید سریHDXو سریGroupبرای پایانه ویدئو کنفرانس و سریRMXبرای MCU و استفاده از بهترین متریال ها و کیفیت ساخت بالا توانست حتی برندسیسکورا ا کنار بزند و به برترینتبدیل شود.

تاریخچه

پلیکام در سال 1990 توسط برایان ال هین من و جفری رادمن در آمریکا تاسیس و بنیان گذاری شد. تمرکز اصلی این دو دوست بر روی صوت، تصویر و ارتباطات صوتی و تصویری، تکنولوژی های ارتباطات و تجهیزات ویدیو کنفرانس و ویپ (VOIP) بوده است. برتری پلیکام در تولید تجهیزات دستگاه ویدئوکنفرانستوانست این برند را به یکی از غول تکنولوژی ارتباطات تبدیل کند. این برند در سال 20 توانست کمپانیپلنترونیکسPlantronics را به دست آورد.

این دو دوست، پایه های کارخانه پلیکام، استارتاپ را در San Jose واقع در ایلالت کالیفرنیا آمریکا پایه ریزی کردند. هین من با مبلغ 400،000 دلار پول خود و 100،000 دلار قرض از دوست خود تجهیزات و لوازم لازم اولیه را خریداری کرد و اولین محصول تولیدی خود یعنی اسپیکرفون مخصوص کنفرانس خود را تولید کرد. هم اکنون این برند تولیداتی در زمینه تجهیزات ویدیو کنفرانس و VOIP و نرم افزار های ویدئو کنفرانس آنلاین دارد که یکی از خواستنی ترین و محبوب ترین تجهیزات کل دنیا هستند.

اولین محصول این برند با نام SoundStation، بلندگو با صدای دوبلکس است که به هر دو طرف اجازه می دهد به طور همزمان صحبت کنند و شنیده شوند که یکی از جذاب ترین ویژگی های این محصول بود. با SoundStation، برند Polycom توانست به برند برتر در بازار در دهه 1990 تبدیل شد.

اندی میلر در ماه مه 2010 مدیرعامل این برند بزرگ شد. در سال 2011، پلیکام توانست که مبلغ 1.5 میلیارد دلار درآمد کسب کند. بعداً میلر به چندین تخلف در هزینه و حسابداری توسط SEC متهم شد که یک رسوایی بزرگ در نوع خود بود. میلر با توافق بر سر اینکه به مدت 5 سال به عنوان افسر هیچ شرکتی خدمت نكند با SEC كنار می آید و از مدیرعاملی برکنار می شود

فراز و نشیب های پلیکام

این شرکت در سال 2014 توانست گسترش پیدا کند و 3800 کارمند استخدام کرد. در سال 2015، پلیکام میزان 15 درصد از نیروی کار خود را پس از فروختن حجم زیاد محصولات و تجربه فروش فوق العاده، کاهش داد. Polycom کسب درآمدهای 1.3 میلیارد دلاری را برای سال 2015 به صورت عمومی گزارش داد. پیتر لیو در آن زمان رئیس وقت کمپانی بود و هم مدیر عامل و لورا دورر به عنوان مدیر ارشد مالی و معاون رئیس (EVP) خدمت می کرد. در سال 2016، مدیر اجرایی ارتباطات از راه دور مری مک ددول به صمت مدیر اجرایی جدید این شرکت معرفی شد. در تاریخ 15 آوریل 2016، پلیکام اعلام کرد که قصد دارد رقیب آنها Mitel Networks را با قیمت 1.96 میلیارد دلار خریداری کند. از آنجا که میتل، یک شرکت کوچکتر مستقر در اتاوا، انتاریو، کانادا، نرخ مالیات کمتری را نسبت به برند اصلی پرداخت می کند، از این خرید می توان به عنوان یک خرید برای پرداخت مالیات کمتر یاد کرد. کسب این نمونه ای از وارونگی مالیاتی استفاده می کنند. جایی که یک شرکت کوچکتر یک شرکت بزرگتر را خریداری می کند تا بتواند شرکت بزرگتر را با آن تأمین کند. مزایای مالیاتی محل شرکت کوچکتر در ژوئیه سال 2016، معامله میتل برچیده شد و در عوض این شرکت پیشنهادی تمام نقدی را از شرکت سرمایه گذاری خصوصی مستقر در نیویورک سیریس سرمایه گروه دریافت کرد، Sirirs Polycom را به مبلغ 1.7 میلیارد دلار به دست آورد.

در سال 2017، محصولات پلیکام 1.1 میلیارد دلار درآمد داشته است. در تاریخ 28 مارس 20، Plantronics اعلام كرد كه پلیکام را با قیمت تقریبی 2 میلیارد دلار به دست می آورد. در تاریخ 27 دسامبر سال 20، Plantronics موافقت كرد كه 36 میلیون دلار برای تسویه حساب رشوه خواری متصل بهPolycomكه قبلاً به دست آورده بود ، پرداخت كند. وزارت دادگستری ایالات متحده با استناد به افشای داوطلبانه خود پلیکام، از ارائه دادخواست کیفری برای سوء رفتار که گفته می شود بین سالهای 2006 تا 2014 رخ داده است، خودداری کرد.

ایران تدبیر نمایندگی پلیکام در ایران

هم اکنونایران تدبیربر آن است که با توسعه راهکار های ویدئوکنفرانس در ایران از طریق همکاری مستقیم و نزدیک با بهترینبرند ویدئو کنفرانسدنیا یعنی Polycom، بتواند تکنولوژی جدید ارتباط را معرفی و عرضه کند.

.

.

.

این متن صرفا یک رپرتاژ آگهی بوده و ما مسئولیتی در قبال محتوای آن نداریم و مسئولیت بر عهده سایتی است که لینک آن در داخل مطلب قرار گرفته است.

URL چیست؟ بهینه سازی Url در سئو سایت چیست؟

از کجا روغن حیوانی و طبیعی بخریم؟

فروشگاه تامین تک؛ تعمیرات تخصصی لوازم خانگی

پلیکام ,تجهیزات ,سال ,برند ,کنفرانس ,شرکت ,این برند ,در سال ,ویدئو کنفرانس ,به عنوان ,میلیارد دلار ,تجهیزات ویدئو کنفرانس ,تجهیزات ویدیو کنفرانس

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
king223 kiamsnag17 protocol daryacomputerj kooshaideal1 sioforkminste acidtankhdb niloografiko reportaj16 dentalnews