معرفی انواعسرورهایHP

سرور اچ پی محصولی قابل اطمینان از کمپانی بزرگ HPE است. این کمپانی در طی 26 سال، رهبری بازار فروش سرور را در دست داشته و علاوه بر تولید انواع سرور، به تولید بسیاری از تجهیزات کامپیوتر، چاپگر، استوریج و فناوریshy;های پیشرفتهshy;ی تحت شبکه نیز شهرت دارد. تنوع محصول در انواعسرور HP، انتخاب دستگاه مناسب برای کسبshy;وکارها با هر ابعادی را آسان نموده است. قدرت، امنیت، مقیاسshy;پذیری و انعطافshy;پذیری این سرورها از ویژگیshy;های شاخص آنshy;ها بوده و سازگاری خوبی با سیستمshy;عاملshy;های مختلف دارند که این ویژگی، قابلیت ارتقاء همراه با توسعهshy;ی کسب و کارها را فراهم میshy;نماید. بطور کلی انواعسرور اچ پیبه گروهshy;های مختلفی تقسیمshy;بندی میshy;شوند که در ادامه به آنها اشاره خواهیم نمود.

سرورهایProLiant

این سرورها شامل مدلshy;های میکروسرور، سرورهای ایستاده یا ML، سرورهای خوابیده یا DL و سرورهای تیغهshy;ای یا BL بوده و در نسلshy;های مختلف G7، G8، G9 و G10 قابل ارائه هستند. امروزه از هر سه عملیات خرید سرور در جهان، یک سرور از خانوادهshy;ی Proliant است و مدل DL380 در طی چند سال اخیر، پرفروش ترین سرور جهان بوده است. سرورهای ML مناسب محیط کسبshy;وکارهای کوچک یا SMB است که به پردازشshy;های محدودی نظیر وبگردی، آفیس، حسابداری و غیره نیاز دارند. در صورتیکه ابعاد کسبshy;وکار شما متوسط بوده و یا در حال توسعه است، میshy;توان برخی از سرورهای ML را ارتقا داده و یا از سری DL بهره برد. سرورهای DL طیف وسیعی از کاربردها را پشتیبانی نموده و میshy;توان در محیط کسبshy;وکارهای بزرگ نیز از آنها بهره برد. در صورتیکه نیاز به پردازش در سطوح حرفهshy;ای و یا راهshy;اندازی مراکز داده باشد نیز میshy;توان از سرورهای تیغهshy;ای استفاده کرد که از لحاظ عملکرد شبیه سری DL بوده اما بصورت تیغهshy;ی عمودی در داخل رک قرار میshy;گیرند. با توجه به فضای کمتری که سرورهای DL و BL اشغال میshy;نمایند، چگالی بیشتری داشته و در گروه High-Density دستهshy;بندی میshy;شوند.

سرورهایSynergy

این سرورها بصورت مجموعهshy;ای از سرورهای تیغهshy;ای برای استفاده در شبکهshy;های ابری ترکیبی بکار برده میshy;شوند. سرورهای سینرژی قابلیت استفاده در پردازشshy;های ابری، مجازیshy;سازی و یا استفاده در سیستمshy;های Container-Based نظیر Docker را دارا بوده و بصورت نرمshy;افزاری توسط APIها، امکان تخصیص منابع سختshy;افزاری و شبکه را فراهم میshy;آورند و در نتیجه بسیار مناسب سرویسshy;های ابری سختshy;افزاری بصورت HaaS میshy;باشند.

سرورهایApolo

سرورهایی بصورت Rack-Scale با سیستم سرمایش آبی است. سرورهای آپولو دارای کارایی، مقیاسshy;پذیری و بهرهshy;وری بالا هستند و با هدف استفاده در محاسبات با پردازش بالا یا HPC بهینه سازی شده اند. پردازشshy;های HPC در مراکز داده یا ارائه دهندگان سرویسshy;هایی نظیر وب هاستینگ، پردازش هوش مصنوعی، Big Data و یا اپلیکیشنshy;های Super-Computing استفاده میshy;شوند. این سرورها تنها مناسب محیطshy;های Enterprise بوده و با کمک آن محیطshy;های پردازشی از محیطshy;های ذخیرهshy;سازی و شبکه تفکیک میshy;شوند.

سرورهایSuperdome Flex

این سرورها مبتنی بر فناوریSGI NUMAlink است که این فناوری، استانداردی برای اتصال مجموعه ای بزرگ از پردازنده ها و حافظه ها بوده و با هدف پردازشshy;های حافظه محور نظیر Microsoft SQL، SAP HANA، Apache Spark و پایگاه دادهshy;های Oracle در وظایف حیاتی و حساس استفاده می شود. این سرورها مبتنی بر نسل جدید پردازنده های اینتل یعنی Skylake است و از معماری ماژولار برای رشد در فضای کوچک استفاده می نماید.

سرورهایSimpliVity

این سرورها مبتنی بر زیرساخت هایHyper-Converged است که توسط شرکت SimpliVity ارائه گردید. این شرکت 3 سال پیش توسط کمپانی HPE خریداری شده و تکنولوژی یکپارچه سازی آنها در محصولات HP بکار برده شد. سرورهای Hyper-Converged منابع پردازشی، استوریج و شبکه را بصورت یکپارچه ارائه می نمایند که توسط نرم افزار HPE OneView قابل مدیریت است. یکی از ویژگی های اصلی این سرورها، آسان بودن استفاده، ادغام و یکپارچگی آن با نرم افزار VMware است.

سرورهایEdgeline

این سرورها اغلب در سطح سازمانی و ابعاد گسترده بکار گرفته شده و مناسب محیط هایی هستند که رشد داده ها در آنها بسیار سریع رخ می دهد. سرورهای Edgeline قدرت بسیار زیادی داشته و زیرساخت های آن به شکلی طراحی شده است که با توجه به نیاز کاربران، امکان پردازش ظرفیت بالای داده ها و تجزیه و تحلیل آنها را فراهم می نماید. این سرور از یک سوئیچ 10G SFP برای انتقال اطلاعات با سرعت بالا بهره برده و در عین حال، امکان استفاده از اتصالات RJ45 را نیز دارا است.

سرورهایCloudline

طراحی انعطاف پذیر سرورهای Cloudline که با همکاری شرکت Foxconn صورت گرفته، استفاده از آنرا برای دیتاسنترهای ابری بسیار آسان نموده و از اینرو برای تأمین کنندگان سرویس های ابری گزینهshy;ای بسیار مناسب است. این سرورها در نسل های مختلف با هدف به حداقل رساندن فضاهای فیزیکی و هزینه های پردازش ابری در کنار امنیت، سازگاری و بهرهshy;وری بالا ارائه شده و به همین جهت، میshy;توان دیتاسنترهای کوچک و ابرهای خصوصی را توسط آنها ساخته و عملیاتی نمود.

سرورهایComposable Rack

به شکل خلاصه میshy;توان آن را پلتفرمی ابری، اختصاصی و باز، با امکان تطبیقshy;پذیری در مقیاس رک نامید، که با قابلیت ترکیبshy;پذیری بالا، امکان راحتی استفاده را به سازمانshy;ها داده و میshy;توان تجربهshy;ی پردازشshy;های ابری را در بستر شبکهshy;های محلی توسط آنها فراهم نمود.

شرکت سامانه فناوری فرتاک وارد کننده ی مستقیم انواع سرورهای اچ پی، استوریج و تجهیزات شبکه بوده و با تضمین اصالت کالا، محصولات خود را همراه با گارانتی معتبر ارائه می نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر و یاخرید سرور HPبا همکاران ما در واحد فروش با شماره تلفن 41202000-021 تماس حاصل فرمایید.

.

.

.

این متن صرفا یک رپرتاژ آگهی بوده و ما مسئولیتی در قبال محتوای آن نداریم و مسئولیت بر عهده سایتی است که لینک آن در داخل مطلب قرار گرفته است.

URL چیست؟ بهینه سازی Url در سئو سایت چیست؟

از کجا روغن حیوانی و طبیعی بخریم؟

فروشگاه تامین تک؛ تعمیرات تخصصی لوازم خانگی

های ,سرورهای ,میshy ,استفاده ,بوده ,سرورها ,این سرورها ,بوده و ,میshy توان ,و یا ,پردازشshy های ,محیط کسبshy وکارهای

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
saeid0007 kooperk vectorisuno ayazhesab repairland1669 tzeradvertising mobinaghamilouie daryagrafikg karavan95013 arameshchattt