چرا باید از ردیاب خودرو استفاده کنیم؟

شاید مهمترین عاملی که ما را از استفادهردیاب خودرودور نگه میlrm;دارد، این است که دلیلی برای این کار نمیlrm;بینیم. از این وسیله برای مقاصد مختلفی استفاده میlrm;شود. به هر دلیلی اگر نیاز دارید بدانید خودرو شما الان کجاست یا در طی زمانی که در اختیار شما نبوده، کجا تردد کرده، باید از یک ردیاب ماهواره ای استفاده کنید. چند دلیل از مهمترین دلایل استفاده از ردیاب به شرح زیر هستند:

ردیاب خودرو

دلیل اول: رهگیری خودرو در هنگام سرقت

با توجه به شرایط اقتصادی فعلی، تحریمlrm;ها و لطمات اقتصادی ناشی از کرونا، آمارlrm;ها نشان داده سرقت روند رو به رشدی دارد. در مورد خودرو، پیدا شدن هرچه سریعتر خودرو سرقتی باعث میlrm;شود تا آسیب کمتری وارد شده و هزینهlrm;های کمتری به مال باخته وارد شود. تجربه نشان داده پیدا کردن خودرو مسروقه در کوتاه مدت ممکن نیست. در برخی مواقع حتی پلاک جعلی بر روی خودرو نصب میlrm;گردد تا کار پلیس سخت تر باشد. اما پیدا کردن مکان ماشین به کمک مکان یاب در هر لحظه و در کسری از ثانیه امکان پذیر خواهد بود. ایران ای وی ال کمک میlrm;کند تا بتوانید برای حفظ اموالتان راهکار مناسبی پیدا کنید.

ردیاب خودرو

دلیل دوم: رهگیری رانندگی اعضای خانواده

اگر فرزند نوجوانی دارید که تازه رانندگی یاد گرفته یا پدر و مادر سالمندی دارید که مستقل از شما زندگی میlrm;کنند، دلایل خوبی دارید تا برای حفظ ایمنی آنها از ردیاب ماشین استفاده کنید. سرعت رانندگی، مسیر حرکت و موقعیتی که خانواده شما در طول استفاده از خودرو دارند، میlrm;تواند اطلاعات خوب و مهمی برای حفظ ایمنی ایشان در اختیار شما قرار دهد. شاید نوجوان در محلی نا مناسب رفت و آمد داشته باشد. شما میlrm;توانید بدون آنکه او مطلع شود یا غرور والدین پا به سن گذاشته خود را لکه دار کنید، خیالتان از ایمنی عزیزانتان را تضمین کنید.

جهت تهیه و خرید انواع ردیاب به سایتایران ای وی المراجعه کنید.

دلیل سوم: امنیت سرنشینان خودرو

در ردیاب همراه ویژگیlrm;های زیادی گنجانده شده که میlrm;تواند در شرایط بحرانی جان سرنشینان را نجات دهد. به عنوان مثال سیستم هشدار ایمنی که در مواقع اضطراری با فشردن دکمه، سیگنال قوی موقعیتی ساطع میlrm;کند و به گیرنده سیگنال اعلام خطر میlrm;کند. یا سیستم ارسال صدا از طریق اینترنت که میlrm;تواند صدای داخل خودرو را فعال کند و برای مخاطب ارسال کند تا اگر شخصی وارد خودرو شده و عمل مجرمانه ای انجام میlrm;دهد، مخاطب از این خطر آگاه شود. یا در صورت بروز تصادف در خودروlrm;های جدید، این امکان برای برخی ردیابlrm;ها وجود دارد تا این موضوع را به مخاطب اطلاع رسانی کند.

ردیاب خودرو

انواع مختلف ردیابlrm;های خودرو کدامند؟

در اینجا قصد داریم انواع مختلف ردیاب ماشین را برایتان شرح دهیم تا بتوانید بهترین مدلlrm;ها را برای خرید انتخاب کنید. اگر خود شما اطلاعات کافی داشته باشید. در این صورت مسئولان سایت ایران ای وی ال بهتر میlrm;توانند شما را در تهیه بهترین GPS ماشین یاری کنند.

جهت تهیه و خرید انواع ردیاب به سایت ایران ای وی ال مراجعه کنید. و با نصب اپلیکیشنویژن ردیابکنترل دستگاه ردیاب خویش را در دست داشته باشید.

ردیاب با منبع تغذیه باتری

این نوع ردیاب که رایج ترین نوع ردیابlrm;ها هستند، توسط بیشترین بخش مشتریان انتخاب میlrm;شوند. در مورد این موقعیت یابlrm;ها بایستی دقت داشت که باتری انتخابی برای آنها بایستی از نوع مناسب با طول عمر بالا باشد. از آنجایی که ردیاب آنلاین معمولا در خودرو رها میlrm;شود، بایستی به طور دوره ای به آن رسیدگی کرد تا باتری تمام نشود. شارژ بودن همیشگی باتری تضمین میlrm;کند تا در مواقع اضطراری ردیاب شما فعال و در حال کار باشد. پس مثل همه موارد، توصیه میlrm;کنیم باتری را هم از فروشنده معتبر و قابل اعتماد و همچنین از برندlrm;های خوشنام تهیه کنید.

ردیاب با منبع تغذیه سوکتی

این نوع از ردیاب مخصوص کاربرانی است که کمی راحت طلب هستند. البته بایستی در نظر بگیریم ضریب اطمینان این نوع ردیاب از بقیه بالاتر است. این نوع ردیاب به کمک سوکتlrm;ها و اتصالات خود، برق را مستقیما از برق خودرو تامین میlrm;کند. همین امر باعث میlrm;شود که حتما در هنگام استفاده از خودرو، ردیاب شما فعال باشد. در چنین مواردی معمولا هیچوقتردیاب خودرودر مواقع اضطرار غیر فعال نخواهد بود. البته بایستی همیشه دقت کنید تا ردیاب شما به دلیل خرابی اتصالات یا عوامل مشابه، غیر فعال نباشد. همچنین مهم است بدانید این دستگاه چه میزان از برق خودرو شما مصرف میlrm;کند. چرا که ممکن است براثر خاموشی طولانی مدت خودرو شما، این مصرف برق باعث تخلیه باتری شود.

ردیاب خودرو

ویژگیlrm;های کلیدی ردیاب خودرو کدامند؟

متاسفانه برخی مدلlrm;های ردیاب مخفی وارد شده به بازار ویژگیlrm;های اصلی مورد نیاز کاربران را ندارند. بنا بر این بایستی قبل از خرید از این ویژگیlrm;ها آگاه شوید تا موقع خرید این موارد را از فروشنده بخواهید. البته فروشندگان معتبر مانند ایران ای وی ال برای حفظ جایگاه خود نزد مشتریان، تنها مواردی را برای فروش قرار میlrm;دهند که بتوانند نیازlrm;های مشتری را برآورده کنند.

قیمت ردیاب خودرو

ردیاب ارزان خودرو که بتواند نیاز مشتری را هم به طور کامل برآورده کند، دست نیافتنی نیست. امروز به دلیل افزایش رغبت مشتریان در ایران به این محصول، مدلlrm;های خوب از برندlrm;های معتبر وارد ایران میlrm;شود. فروشندگان تخصصیردیاب خودروو گیر ماهواره ای نیز در ایران فعالیت خوب و گسترده ای دارند. از جمله میlrm;توان ایران ای وی ال را نام برد که خدمات خوب و پشتیبانی راضی کننده ای دارد و همچنین از نرم افزارlrm;های به روز برای موبایل هم بهره مند است.

دسترسی به سیگنال

در هنگام خرید مطمئن شوید لایسنس دستگاه برای کشور ایران فعال است. این موضوع بخصوص برای خرید از اینترنت یا سفارش از سایتlrm;هایی مثل علی بابا یا آمازون اهمیت پیدا میlrm;کند. از طرف دیگر کیفیت محصول در آنتن دهی آن در مکانlrm;های مختلف بسیار تاثیر خواهد داشت. محصولات با برندlrm;های متفرقه ممکن است در برخی مناطق که سیگنالlrm;های ماهواره ای ضعیف تر هستند یا در شرایط آب و هوایی نا مناسب، عملکرد دقیقی نداشته باشند یا کلا غیر فعال شوند.

دکمه درخواست کمک (SOS)

ویژگی کلیدی ردیابlrm;های خودرو، کارایی در مواقع اورژانسی است. پس حتما دقت داشته باشید دکمه درخواست کمک در ردیاب شما موجود باشد. امیدوارم هرگز از این دکمه استفاده نکنید ولی داشتن این امید که در مواقع خطر میlrm;توانید به صورت اورژانسی به اطرافیان خود اطلاع دهید امر بسیار دلگرم کننده ای است. دکمه درخواست کمک، نیاز به کمک را به مخاطب اعلام میlrm;کند و این میlrm;تواند برای واکنش سریع به موقعیت خطرناک کمک شایانی بکند.

ردیاب خودرو

چه ویژگیlrm;های فرعی برای یک ردیاب وجود دارد؟

ویژگیlrm;های اصلی در بالا قید شد. ولی برای این که بین چند گزینه موجود که شرایط اصلی را دارا هستند و همگی توسط فروشنده معتبر ارائه میlrm;شوند و برند خوشنامی هم دارند، یکی را انتخاب کنیم میlrm;توانیم به ویژگیlrm;های فرعی آن توجه کنیم.

ضد آب بودن

درست است که معمولا ردیاب را داخل ماشین نصب میlrm;کنند. ولی بعضی مواقع برای این که ردیاب توسط سارقین یا حتی سرنشینان، کشف نشود و آسیب نبیند، آن را در زیر خودرو یا در محفظه موتور خودرو جاسازی میlrm;کنند. بعنوان مثال میlrm;توان ردیاب مگنتی را نام برد. در چنین مواردی نیاز است ردیاب ما ضد آب باشد.

حریم شخصی

درست است که این وسیله کاربرد خوبی دارد ولی در صورتی که غریبه ای به آن دسترسی پیدا کند، اطلاعات شخصی ما ممکن است در اختیار فرد نااهل قرار بگیرد. پس بهتر است از ردیابlrm;هایی استفاده کنیم که با رمز شخصی محافظت میlrm;شوند. همچنین نرم افزارlrm;های ردیاب که روی رایانه یا تلفن همراه هوشمند نصب میlrm;شوند نیز باید از نظر امنیت اطلاعات تایید شده باشند. نرم افزارlrm;های ارائه شده برای ردیابlrm;های ایران ای وی ال همگی از به روز ترین و قوی ترین سیستمlrm;های حفظ امنیت اطلاعات شخصی بهره مند هستند.

محل قرار گیری و باکس نصب

بهتر است از ردیابlrm;هایی استفاده کنید که باکس نصب مناسب، محکم و کم حجمی دارند. این کار باعث میlrm;شود ردیاب شما دیده نشود و همچنین بر اثر عوامل محیطی آسیب نبیند.

نوع و نحوه اطلاعات ارائه شده و میزان ذخیره سازی

بسته به نیاز شما ممکن است اطلاعات ارائه شده توسط ردیاب متفاوت باشد. مثلا نیاز دارید اطلاعات مربوط به مکان خودرو برای چند روز ذخیره شوند؟ آیا نیاز به میکروفون فعال و ارسال صدای داخل خودرو دارید؟ آیا نیاز به هشدار تخطی از سرعت مطمئنه دارید؟ آیا نیاز به هشدار در صورت ورود به منطقه خاص را دارید؟ با اخذ پاسخ این سوالات از کارشناس فروش ردیاب میlrm;توانید ویژگیlrm;های مورد نیاز خود از یک ردیاب را معین کنید.

امیدوارم توانسته باشیم در حد توان برای خریدردیاب خودروبه شما یاری برسانیم. برای اطلاعات بیشتر کارشناسان سایت ایران ای وی ال در خدمتتان هستند.

.

.

.

این متن صرفا یک رپرتاژ آگهی بوده و ما مسئولیتی در قبال محتوای آن نداریم و مسئولیت بر عهده سایتی است که لینک آن در داخل مطلب قرار گرفته است.

URL چیست؟ بهینه سازی Url در سئو سایت چیست؟

از کجا روغن حیوانی و طبیعی بخریم؟

فروشگاه تامین تک؛ تعمیرات تخصصی لوازم خانگی

ردیاب ,میlrm ,خودرو ,های ,ای ,کند ,ردیاب خودرو ,ای وی ,میlrm کند ,وی ال ,ویژگیlrm های ,خرید انواع ردیاب ,خودرو استفاده کنیم؟ ,ردیاب خودرو استفاده

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
setarehh d-danestaniha forushgah2021 samiiina iransearch aparatchat flavesecmi parinazzchat goodwaxwarmer ghabeshishein